Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A fertőzéses betegség következ...

A fertőzéses betegség következménye lehet ez a furcsa érzés a fejemben? Mert hát aggódok miatta

Figyelt kérdés
Beteg voltam, volt néha lázam is, az már elmúlt, a köhögés meg a nátha pár napja még tart. Napok óta fújom az orromat elég sokat, de alig akar valami kijönni mindig csak egy kevés, ilyen vízszerű valami néha nagyon kevés sárga váladékkal. Viszont tegnap elkezdtem valami furcsa érzést érezni a fejemben, főleg két oldalt a szemeim, halántékom környékén. Szavakba se nagyon tudom önteni, ilyen gyenge, tompa nyomó érzés vagy nem tudom. Reméltem éjjel kialszom majd és reggelre elmúlik, de nem, ma is ugyanúgy érzem. Mi ez az érzés? Gondoltam lehet a sok orrfújástól, de soha nem volt még attól ilyen érzésem. És elég pánikolós vagyok alapból, szóval pánikban vagyok emiatt, mert mivan ha semmi köze a betegséghez és valami egészen más miatt van.
2017. febr. 12. 09:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és még fontos hogy pár napig arcüreggyulladás szerű tüneteket is éreztem
2017. febr. 12. 09:51
 2/5 anonim ***** válasza:
a fura érzés a szemeid meg a halántékod környékén simán lehet a kezdődő arcüreggyulladás jele.
2017. febr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Arcüreg-gyulladásod van nagy valószínűséggel.

Letapadt a sok váladék az arcüregedben. Ha nem oldod fel és nem kitisztulni, akkor lesz még rosszabb is.

Nem tudom, hogy írtak-e fel antibiotikumot, de ha nem, akkor menj vissza az orvoshoz, mivel sárgássá vált a váladékod, az baktériumra utal, tehát indokolt az antibiotikum, illetve vegyél a patikában ACC-t, az feloldja a letapadt váladékot, plusz vegyél tengervizes orrspray-t, azzal fújd be, hagyd egy kicsit, hogy oldja a váladékot, majd jó erősen fújd ki, illetve valamilyen orrspray-t, pl. Nasivint, ami szintén segít a tisztulás és a jobb közérten. Illetve gőzölj is, az is segít a váladékoldásban.

2017. febr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Antibiotikumot szedek már napok óta és nem ACC-t iszok hanem Suspensio Terpini nevű folyadékot nem tudom az mennyire jó erre
2017. febr. 12. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb rá, mivel az arcüregben lévő váladékot nem fogja feloldani.

Mindenképpen menj vissza az orvoshoz!

2017. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!