Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet velem? Mert ezt mar...

Mi lehet velem? Mert ezt mar nembirom tovább

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy kb mar évek óta sőt nagyon régóta valamiféle kényszer betegség lehet hogy a testem különböző részein kenyszert érzek rá hogy megfeszitsem mert ha nem akkor faj meg zavarodottan érzem magam... például egy furcsa érzés jön a vállamra akkor rákell hogy feszitsek emrt ha nem akkor fáj de ilyen furcsán emiatt aludni se tudok sőt mindenki rám szol hogy mit mocorgok allandoan nemtudok egy filmetse normalisan vegignezni mert feszitgetem a testem mint akinek kötelezö vagy különben faj az adott terület de legföbbkép a lábaim

2017. febr. 3. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem idegbeteg vagy és tikkelsz.
2017. febr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2017. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az egyik spanomnak is ez volt. Mindig mondtam neki h nyugi mar tesa mit feszengsz es mondta h nem bir magaval. De mar nem feszeng. 2meter melyen 2meter fold segitett rajta
2017. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szedjél Milgammát, patikában recept nélkül kapható, különböző ideg eredetű bajokra jó, próbáld meg szedni 1-1/5 hétig, ha nem hat, menj el orvoshoz.
2017. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvos lásson!
2021. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!