Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon fájnak lábaim az izmok...

Nagyon fájnak lábaim az izmok és izületek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Influenzás lettem. Köhögök fãj a torkom meg picit eldugult orrom . Tegnap este kezdtem el szedni antibiotikumot. Hogy hogy nem javul az izom fãjdalom? Mêg a farcsontomnál lêvö izom is fáj a térdeim a kislábujjam mêg igy is hogy fekszem. Másik probléma hogy menstruálnom kéne fog. gátlót szedek már megkéne jönnie de még semmi.. Mondjuk három napja egyik reggel volt egy kis barnás folyásom de ennyi abba maradt. Kicsit fájt hasam alja is napokban szurkált most az abba maradt de nem is betegedtem meg. Szerintetek mitöl lehet ez? Köszönöm elöre is a válaszokat.
2017. febr. 15. 02:32
 1/5 Salx Narval ***** válasza:
Hát sajna ez velejárója az influenzának és azért az antibiotikumnak is kell egy kis idő mire hatni kezd. Ki kell bírni ezt kis időt holnapra már bizonyára jobb lesz. Igyál sok folyadékot, gyógyteát egyél erőlevest sok zöldséggel. Ha továbbra is nagyon fáj, akkor azért érdemes kérni fájdalomcsillapítót, vagy izomlazítót, bizonyára tudnak adni valamit ami szedhető a gyógyszereid mellett. Esetleg izomlazító krémmel is próbálkozhatsz.
2017. febr. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm és a menstruációm?
2017. febr. 15. 05:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet h a megfazas miatt kesik, de ha nem jon meg 1 heten belul, vagy nem ugy , ahogy szokott, akkor tesztelj! Jobbulast!
2017. febr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát felvoltam fázva gyakrabban pisiltem elmult napokban. Szexuális életet nem élek egy ideje 4 hónapja mióta elvesztettem volt párom :( .. Menstruációs görcseimre szedem a fog. gátlót.
2017. febr. 15. 09:38
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Én férfi vagyok sajnos nem értek a női problémákhoz, a lányok biztosan tudnak mondani valamit erről is. Az a véleményem, hogy a betegség lefutása végén minden más problémád meg fog szűnni, ez a fránya influenza szinte mindenre hatással van. Jobbulást neked.
2017. febr. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!