Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet valami bajom ha így...

Lehet valami bajom ha így szedtem a gyógyszert? Isoprinosine kúra

Figyelt kérdés

Az orvos 4 dobozzal írt fel és annyit, hogy 3x2. Márciusban kell visszamenni kontrollra ezért gondoltam, hogy akkor folyamatosan kell szedni, itt a neten meg azt olvastam hogy sokaknak úgy volt hogy 2 hétig szedni, aztán 2 hét szünet... na most több kérdés felmerül bennem:

a gyógyulást ez befolyásolja?

negatív következményei vannak?


sokaknál olvastam hogy volt valami probléma, nekem semmi nem volt, talán sűrűbb vizelési inger, de ennyi.


24 F



2017. febr. 25. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,valóban úgy szokták felírni,hogy kúraszerűen,a dobozok között szünetet tartva kell szedni.A vizelési ingered nem valószínű,hogy ettől van. Leginkább fáradtságról,gyengeségről szoktak beszámolni,de az is ritka.
2017. febr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de valami gáz lehet így?
2017. febr. 25. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!