Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Isoprinosine: lehetnek olyan...

Isoprinosine: lehetnek olyan mellékhatások melyeknek komoly következménye lesz?

Figyelt kérdés

Kaptam a fent említett immunerősítőt. Naponta 3x2 darabot kell szednem, félek hogy tönkreteszi a bélrendszert vagy nem is tudom mi bajom lehetne. Nagyon sok vizet iszok. Mi az ami segít még?

24 F



2017. jan. 25. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen mellékhatásai lehetnek, de nekem is kellett szedni ilyet, és semmi bajom nem lett tőle. Viszont meggyógyultam.
2017. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy te milyen betegségre szedted?
2017. jan. 25. 12:23
 3/7 Ignis Subdialis ***** válasza:

Elolvastad a papírját? Ha az átlag orvosságoknak csak ilyen mellékhatásai lennének, boldog lenne a világ. Az ANTIBIOTIKUM az, ami kinyírja a bélflórádat és emiatt gyengíti az immunrendszered, aminek 80%-a a beleidben van. Egy immunerősítő hogyan erősítené az immunrendszered, ha pont betámadná az immunrendszer bástyáját?

Egyébként ez az antivírus szer más országokban tök elterjedt pl. influenza kezelésére is, mi is erre szoktuk alkalmazni és az elején irtó jól véget tud vetni a tünetek súlyosbodásának, egy kezdődő influenzából úgy, hogy már vacogsz, levert vagy, fáj a fejed, torkod, mindened, simán kihoz egy nap alatt.

A parázásoddal viszont pszichésen elő tudsz állítani magadnak "mellékhatásokat" tök fölöslegesen, úgyhogy nagyot segítesz magadon, ha abbahagyod a paranoiát.

2017. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Condyloma acuminatum volt a diagnózis.
2017. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Micsoda véletlen, nekem is az a diagnózis, mennyi idő volt még rendbe jöttél? és kaptál más kezelést is?

(én nekem fagyasztottak, de nem mind múlt el attól még)

2017. jan. 28. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Lézerrel leszedték az összeset, aztán gyógyszerkúra, és ennyi volt szerencsére évek óta.
2017. jan. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de jó neked, nekem még csak visszább ment, de nem teljesen múlt el :D
2017. jan. 29. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!