Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez mennyire komoly betegség?

Ez mennyire komoly betegség?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok. Kimutattak a szervezetemben 6-os és 11-es HPV-t.

Tettem fel kérdést itt névtelenül, meg utána is olvastam a dolgoknak. De egymást nem fedő információkat kapok.

Az egyik véglet hogy kb olyan mint az AIDS, hogy nem szexelhetek egyáltalán meg gyereket sem csinálhatok így.

A másik meg, hogy minden mehet a régiben, majd a szervezet legyőzi, csak mostmár mindig gumit kell húznom.

24 F


Nem tudom elmúlhat e egyáltalán, de én életemben alig szexeltem. Nem is biztos hogy úgy kaptam el.



2017. jan. 17. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
kérlek szépen az orvosodtól kérdezd meg, ne a gyakorin kérdezz egészségügyi dolgokról...
2017. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Orvos mit mondott?
2017. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem az orvosodat kérdezed meg?
2017. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Így jár az aki gumi nélkül minden punciba bele mártja a farkát... Hát igen így nem szídelhetsz gumi nélkül se gyereket nem csinálhatsz.. Illetve lehet csak 2 ember életét teszed még tönkre a párodét mert Őt is azonnal fertőzöd és a leendő gyereked már fertőzötten születik... 23/ L
2017. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem szexelhetsz gumi nélkül *
2017. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég komoly betegség, de nem halálos.

A kezelése hosszú ideig tart és nem kellemes és kiújulhat.

Veszélyes akkor lehet ha rákos megbetegedést okoz, de gondolom ezzel a vírussal járni fogsz vizsgálatra, tehát ha ki is alakul, hamar észreveszik és eltavolítják jó eséllyel a rosszindulatú daganatot. A 6-os és a 11-es nem rákkeltő amúgy sem, nem kell aggódni. Ebbe nem döglesz bele, szerencséd van.


Ha kialakul valami szemölcs féle, folyékony hidrogénnel fagyasztják, vagy kikanalazzák, vagy ugye érzéstelenítéssel kivágják.

Így általában el is szokott múlni.


Szövettant kell végezni, ilyenkor derül ki hogy milyen a fertőzés és hogy kell-e komolyabb beavatkozás vagy sem.


Gumi ajánlott mindenképp, és bármilyen gyakran szexelsz, belefuthatsz elsőre is egy fertőzött egyénbe.


Látszik is valami, vagy csak magát a vírust fedezték fel a szervezetedben?

2017. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen a húgycső nyílásomban volt először kettő, majd több szemölcs, kaptam rá ecsetelőt, de az egyik állandóan kinő, és bent van egy része. Most próbálom összeszedni a pénzt a magán orvosra. A TB-s azt mondta mást nem tud tenni, csak ha 3 x 30.000 ezret fizetek oltásra, de a neten meg azt olvastam, hogy az oltás meglévő fertőzés esetén csak annyit ér mintha adnánk a sz*rnak egy pofont.
2017. jan. 17. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!