Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már 2 hete mandulagyulladásom...

Skadowsk kérdése:

Már 2 hete mandulagyulladásom van mikor fog végre elmúlni?

Figyelt kérdés
Az van hogy először 1 hétig volt kigyógyultam de pár nappal utána visszajött lehet mert egy nagy biciklizést nyomtam a hegyekben de nemtudom.. az orvos szerint a vashiány okolható.. most ami visszajött enyhébb mint az előző és a lázam is lement 35.5-re kb cataflamot és dorithricint kaptam most de az ezelottire antibiotikumot szedtem.. mikor fog elmúlni szerintetek? Amúgy nem volt már 2 éve mandulabajom.
2017. márc. 3. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A két évente gyulladás is nagyon gyakori. Rendbe kell hozni az okot: nálad többek között a vashiányt.


1 hét gyulladás után nem nyomunk biciklizést a hegyekben, mert ez a vége. Ki kell gyógyulni, gyógyultnak maradni és utána kezdeni neki a terhelésnek.


Az a baj,hogy a nátha megy le torokra, ha ott sem győz a szervezeted, akkor mandulára, ha ott sem, akkor tüdőre és ha ott sem, akkor szívizomra: azaz ez nem játék.


1, Az orvos által megállapított vashiányt hozd rendbe, orvos által megszabott módon!

2, Feküdd ki a mostani betegséget!

3, Szedj probiotokumot 2 hétig, hogy a beleidben lévő védekezőbacik újraéledjenek=immunerősítés.

4, Készíttess egy olyan vérképet (külön kérni kell!), ami a D3 hiányt kimutatja. Szinte száz százalék, hogy azod IS van. Ha igen, akkor pár hónapig napi 5-6000 IU D3, majd kontrollszűrés, mert ez sem szokott elég lenni.


Kb. így. Jobbulást!

2017. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod !
2017. márc. 4. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!