Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ennyitől már meg lehet fázni?

Ennyitől már meg lehet fázni?

Figyelt kérdés

Ha úgy vagyok kint felöltözve, hogy éppen csak egy kicsit fázok.

Pl. ma, egész napközben kint voltam és össze-vissza váltogattam az öltözékemet póló és pulcsi között. Napos, szélárnyékosabb helyeken simán elég volt a póló, a nap jó erővel sütött már. Viszont kevésbé szélárnyékos részeken meg néha hideg szél fújt, olyankor vissza vettem már egy idő után a pulcsit. De volt, hogy inkább tűrtem azt hogy egy kicsit fázok, de pólóban maradtam. Ennyitől már meg lehet fázni, vagy azért nem ilyen érzékeny az ember szervezete?


2017. márc. 17. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
A megfázást vírus okozza nem pedig a hideg. A fent leírt élethelyzet után simán kialakulhat egy vírusfertőzés, amit megfázásnak is hívhatunk.
2017. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!