Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Begyulladt szemölcsöt/fibrómát...

Begyulladt szemölcsöt/fibrómát hogyan kezeljek?

Figyelt kérdés

Van egy begyulladt szemölcsöm vagy fibrómám (még nem mentem el orvoshoz, nem tudom melyik). Alap állapotában nem fájt és ilyen puha volt. Most viszont begyulladt, piros és megkeményedett (gondolom a gyulladás miatti folyadéktól), sokkal nagyobb is. Érzésre olyan, mintha egy nagy pattanás lenne.


Mihez kezdjek ezzel?


Bőrgyógyászatra május elejére van időpontom.


2017. márc. 27. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk simán, időpont nélkül lehet menni bőrgyógyászatra. Szerintem nézz utána te is, nem kellene várni vele.
2017. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is azt hittem, hogy bármikor mehetek. Felhívtam a rendelőt és ott mondták, hogy január 1. óta előjegyzéses a rendszer.



Tudsz esetleg valami tanácsot, hogy mivel tudnám a gyulladást megszüntetni?

2017. márc. 27. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán patikus tud adni valami gyulladáscsökkentő kenőcsöt. Házi módszerekkel inkább nem kísérleteznék.
2017. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!