Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Canespro? Hány hétig/hónapig...

Canespro? Hány hétig/hónapig kezeltétek mire elmúlt a köröm gomba?

Figyelt kérdés
Bevállt valakinek a Canespro ? Elég megosztott véleményeket találtam a neten. Az érdekel hogy van e olyan ember itt akinek kezelés után visszajött a köröm gomba vagy egyáltalán nem csinált semmit . Ne haragudjatok ha hülyeséget kérdezek,semmilyen gombám nem volt még és egy kicsit megijedtem.

2017. ápr. 19. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kérdeztél hülyeséget.


Én azt tanácsolom, ne vegyél ilyesmit. Hosszú hónapokig kell használni, és ha abbahagyod, elég nagy eséllyel vissza is jön a gomba.

Próbáltam én is hasonló készítményt, semmit sem ért.

Ami biztosan beválik az a 100%-os teafaolaj. Feleannyiba sem kerül, és garantáltan hatásos.

2017. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos már megrendeltem a cenestenpro t. Más is ajánlotta privátba a tea fa olajat úgyhogy rendeltem egy olyat is. Szerintem először elhasználom a canestent ha már megvettem és ha nem működik ki próbálom a tea fa olajat. Közben utána olvastam és sok mindenre jó úgyhogy nem fog kárba menni ha mégse kell a körmömre. Köszönöm a válaszodat. Mennyi idő alatt sikerült kikezelned tea fa olajjal?*
2017. ápr. 19. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon hittem a teafaolajban, kb. egy évig kezeltem a körmeimet vele napi kétszer, sokszor jól ki is áztattam előtte, de nem tűnt el a gomba. Én azt a német teafaolajat használtam, amit a német drogériákban (dm, müller, rossmann) lehet kapni 30ml/700-800 Ft-os áron. Úgyhogy elkezdtem ilyen ecsetelőkkel kísérletezni, de irtó drágák és az összetételükből/leírásukból úgy tűnik, hogy egy kaptafára készülnek, fő komponens a tejsav (vagy vmilyen más sav), aztán ízlés szerint a többi és úgy "irtanak", hogy savassá teszik a köröm mikrokörnyezetét, amit nem szeretnek a gombák.
2017. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
# 3 válaszoló. Ne csodálkozz, hogy a teafaolaj nem hatott. 7-800 forintért 30 ml? Jó gagyi lehet. Előszeretettel írják rá minden ilyen olcsó vacakra, hogy 100% tisztaságú, de biztos lehetsz benne, hogy nem az. Teafaolajból az ár általában garantálja a minőséget is. Amit én használok (és hatott is) az 20 ml, és valahogy 2000 forint körül volt, talán egy picit drágább.
2017. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!