Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez normális hogy eddig csak...

Ez normális hogy eddig csak hánytam és most jött ki a hasfájás?

Figyelt kérdés
Eddig (kb 4 nap) csak hányingerem volt, hánytam. A hasfájás csak tegnap jött ki.
2017. máj. 3. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Eleve nem normális, hogy 4 napig hánysz. Elképzelhető olyan betegség, aminél így jönnek sorban a tünetek, de már rég dokihoz kellett volna menni. Menj el mielőbb!
2017. máj. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Valami nagyon diétásat egyél!
2017. máj. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál.

Egyébként 4 napja volt hányingerem, 2x hánytam a 4 nap alatt csak. most nincs hányingerem, csak has fájás.

2017. máj. 3. 12:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Tea, keksz, főtt krumpli, ilyenek. Semmi komolyat, de azért egyél. Miket eszel-iszol?
2017. máj. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csapvíz, ice tea, háztartási keksz, ásványvíz, max főtt krumpli. De ezt tegnap óta eszem, eddig sajnos buta voltam és ettem szinte mindent (csoki, húsok, kenyér, szalámi). de most nem merek ilyeneket, gyógyulni akarok!
2017. máj. 3. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!