Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normalis, hogy egesz nap ennek?

Normalis, hogy egesz nap ennek?

Figyelt kérdés
Anorexias voltam es most egesz nap csak eszek. Mikor egyedul vagyok, azonnal rarontok a hutöre es szinte mindenböl bekajalok. Ami a legzavarobb, hogy rengeteg csokit eszem. Tudom, hogy hiznom kell meg egy picit ,de felek, hogy ez a kenyszereves nem fog elmulni. 168cm/53 kg

2017. ápr. 11. 13:17
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi, hogy nem tudok ekezeteket irni. Kulföldön elek.
2017. ápr. 11. 13:19
 2/6 A kérdező kommentje:
Van, hogy több ezer kaloria bemegy egy nap. Hanytatni nem szoktam magam, de van amikor akkor sem tudom abbahagyni az evest, amikor erzem, hogy mar feszul a gyomrom
2017. ápr. 11. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, bár sokféle oka lehet. 1. A szervezeted mindent megtesz, hogy korrigálja a korábban kórosan alacsony testsúlyodat (ezzel nincs is baj). 2. Túl sok szénhidrátot, és túl kevés fehérjét és hasznos zsiradékot eszel, ami túlevéshez vezethet, mivel a szervezeted érzi, hogy nem kapta meg, amire szüksége van, az inzulin- és vércukorszinted egész nap hullámvasutazik, illetve elszaporodnak a beleidben a szénhidrátkedvelő baktériumok és gombák, és emiatt is fokozottan kívánod a gyorsan felszívódó szénhidrátot, cukrokat. 3. Olvass utána a leptinrezisztenciának.
2017. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Korod?
2017. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16 eves leszek a nyaron
2017. ápr. 15. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnam:( tudom milyen,hiaba faj mar,ugy feszul a hasam,de még muszaj tömjem magam.. Sikerült helyrejönni,kigyógyulni belőle? Ha ien,hogy?
2017. máj. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!