Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik a legjobb-legolcsóbb D...

Melyik a legjobb-legolcsóbb D vitamin? 1000IU-s.

Figyelt kérdés

És hol kapható, mennyiért, és hány darabos.


(több kérdésem nincs; bocs.)



#D-vitamin #a leggazdaságosabb d vitamin
2017. máj. 10. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Patikában, azt, amit az orvos felír! D-vitamint nem lehet vény nélkül venni, mert túl könnyű túladagolni és az halálos is lehet.
2017. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Lehet d vitamint vény nélkül venni.

Halálos is csak eszméletlen adagokban lehet, nem hiszem, hogy előfordult ilyesmi.


Utána lehet nézni.

2017. máj. 10. 21:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit az orvos ír fel arra elvileg van támogatás ha jól tudom. D vitamin túl adagolás hogy halálhoz vezessen napi 1-2 dobozzal be kell venni kb(120x1-2000IU) de még az sem tuti.
2017. máj. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Könyörgöm, nem kell azért orvoshoz járni, hogy a napi d vitamint írja fel x havonta. Ha amúgyis ott jár valaki, még akkor is elfelejtheti a fontosabb kérdések mellett.


Egy doboznyi mellé még a felszívódáshoz kellő zsiradék is probléma lenne; eszetlenség.


Csak azt szerettem volna tudni, hogy aki szedig, megelőzésből, azoknak mi avéleménye, hogy melyik gyár terméke a leggazdaságosabb.


De attól tartok, nem sokan szedik. Pedig mindenütt d vitamin hiányosak az emberek. És csodálkoznak, hogy mi a baj az immunrendszerükkel. Min degy.

2017. máj. 11. 03:09
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Könyörgöm, Te vagy a hülye. Azért az a legolcsóbb amit az orvos ír fel mert van rá támogatás. És ezért az a legolcsóbb D vitamin. Olyan hogy legjobb pedig nincs mivel mindegyik ugyanazt a hatóanyagot tartalmazza csak más dózisba.


Azt hogy 1-2 doboztól lenne bajod azt az 1-es válaszolónak írtam.

2017. máj. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy hülye vagyok, de nem akarok se a saját időmből, se az orvos idejéből arra szánni, hogy hétköznapi dolgot beszerezzek.


Az idő is pénz, sőt.

Az is számít, hogy hány darab van 1 dobozban, pl.


Mindegy is. Ugorjunk.

2017. máj. 12. 00:44
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A Béresnek van 1600-as és 3000-es (Forte verzió), kis fehér tabletta felezővonallal és emiatt könnyű kettétörni, drogériák is árulják, nem csak gyógyszertárak. Viszont az erősebb kiadás 60 db-os dobozánál anyagilag jobban megéri a Bioextra D3 3000-es 100 darabos kiszerelésben, csak ezt nem lehet kettétörni, mert lágyzselatin bogyó. Még jobban megéri receptre, de úgy több olcsó készítmény is hozzáférhető mindenféle koncentrációban. Az én háziorvosom nem kapott idegbajt, ő maga hívta fel a figyelmem arra, hogy jobb nekem, ha felírja.
2017. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2017. júl. 20. 23:07
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
te jó ég :D :D mindig nevetek mikor ilyeneket olvasok mint pl. nemértenek hozzá,finguk sincs de ide okoskodják magukat hogy tuladagolni meg orvoshoz fuss ha valami majd o megmondja mitkell és mit nem :D hosszú évek ota,jo tudás van mogottem,konyvek,kutatások....és hidd el ahhoz hogy tuladagold a d vitamint a bankszámládon szerintem nincsenek miliok :D ugyanis ahhoz egy durva jo fizetés kelene ha annyit szeretnel belle bevenni.ez mind csak mítosz,legenda...gyogyszeripar probal védekezni nehogy a agymosott emberek megprobáljanak egeszsegesebben élni....gyogyszertarakban is kis mennyiséget arulnak ami nagyon drága és semmitérő!!!ősztől tavaszig mindenkinek szépen 2000-4000NE(IU) kéne szednie,és sokan nemtduják de a D3 vitamin K2 nélkul nem hasznosul...szoval ezért kapni már egyutt D3+K2-t....persze ezenkivul nememlítettem még a multivitamint mellé :)
2017. okt. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
előző írok vagyok,annyit még leírok hogy ha 10 000IU-t szednél belle se lenne semmi bajod,de folotte már foloslegesnek találom,és nem azért mert halált okoz,vagy barmi mast :D (ezt mondom azoknak akik abszolut nemértenek hozza,és sehol semmi tapasztalat nagy dozisu d vitaminnal esetleg jotekony hatasaval,csak elolvastak egy cikket amit a Dr.Pali meg a Dr.Pisti leírt 3 mondatban neten :D :D :D :D :D :D :D
2017. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!