Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tetanuszt tényleg fenékbe...

Tetanuszt tényleg fenékbe adják nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Nem birom a fájdalmat és nagyon félek mekkora tűvel adják sokáig érezni még utána!
2010. máj. 16. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy csont és bőr, akkor nem fog fájni. Dikert oda adják, ahol a legtöbb zsír van. Én ezért kaptam az uszógumimba. Majdnem meg is sértődtem, mikor elkezdte összecsípni a bőröm, hogy hol a legvastagabb :)
2010. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szúrás a legkevesebb, azt meg se érzed szinte, bár a tű nálam elég nagy volt. Az injektálás lényegesen szarabb érzés a feszítés miatt, de az is inkább csíp, mint fáj. Bőven túl lehet élni :)
2010. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem, hogy egyáltalán nem fájt, sem akkor mikor beadták, sem utána.
2010. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én a seggembe kaptam kb 14 évesen és nem fájt..
2010. máj. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

10cm es tű, 2,3mm acélból, hogy el ne törjön:P

Természetesen nem fáj jobban, mint egy sima oltás, tű se nagyobb. egyébként tudtad, hogy a fájdalom szubjektív, azaz minnél jobban hiszed, hogy fáj, tényleg annál jobban fog fájni? Ez ilyen önbüntető dolog:D

2010. máj. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát nem nyugtattál meg vékony L vagyok
2010. máj. 16. 11:00
 7/11 anonim ***** válasza:
én soha nem kaptam oltást fenekembe..mi mindig karunkba kaptuk.
2010. máj. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

48 kg vagyok. Két hete kaptam tetanuszt.

Ez volt a 3., kicsit szeleburdi vagyok :)


Első két alkalommal a felkaromba kaptam, mivel a kezemet érte vaj, most a lábam találkozott egy rozsdás szöggel, így a csípőmbe szúrták. A szúrás annyira kicsi volt, hogy meg sem éreztem, mikor történt - mert közben az orvossal beszélgette, - komolyan!

Az első napon semmi bajom nem volt, utána viszont éjszakától két napig elviselhetően, de fájt, érzékeny volt e helye a szurinak. Mint amikor beütöd valamidet és fáj, ha hozzáérnek.

Én 5 évre szóló muníciót kaptam, mert komolyan fennállt a vérmérgezés lehetősége. Az előzőeknél, amikor a kezembe kaptam, csak 1 évre elegendő védőanyagot kaptam, ott volt aznap egy kis kézzsibbadás, de semmi más. HA megsérültél, mindenképp menj el orvoshoz, sebészeten beadják azonnal, még várni sem kellett nekem. Viszont mint kiderült ( a 3. napon mentem el egy nagyon csúnya sebet látva), valószínűleg megmentették vele az életemet.

Ennyit meg mindenképpen megér még egy kicsivel nagyobb fájdalom is.

2010. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
nefélj,a segglyukadba adják,nem fogod érezni
2010. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt.
2010. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!