Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fontos! A szifilisz terjed...

Fontos! A szifilisz terjed orális úton is, vagy kevesebb az esélye? (többi infó lent)

Figyelt kérdés

Közel 6 hete szexeltem egy kétes eredetű lánnyal,gumiban volt a szex,és gumiban adta az orált,viszont én neki gumi nélkül,6 hét telt el és nem alakult ki rajtam fwkél,,akklr ezekszerint nem vagyok szifiliszes?

Válaszokat köszi!



#szifilisz #STD #orális szexuális aktus
2017. máj. 12. 23:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Fekély*
2017. máj. 12. 23:02
 2/12 anonim ***** válasza:
Érdemes csinálni egy vérvételt. A szifilisz terjed orális úton is.
2017. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké,de a lappangási ideje 1-5 hét,de általában egy hónap,nálam meg másfél hónapja semmi,ez csak azt jelenti hogynincs baj,nem.
2017. máj. 12. 23:11
 4/12 A kérdező kommentje:
?
2017. máj. 12. 23:11
 5/12 anonim ***** válasza:

Terjed bizony, ilyen esetben a szájban, garatban látható az első stádiumban egy fekély. 6-12 hét múlva jön a második stádium.

Csináltass egy tesztet, hogy megnyugodj.

2017. máj. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem csak a szifilisz terjed szexuális úton, a bőrgyógyászaton tudják, hogy ilyenkor mit keressenek.
2017. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem,de nem volt 6 hét után se a szájban,se a garatban fekély(tegnap gégész is látott) és előtte sem
2017. máj. 13. 13:01
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha lett volna,biztos észrevettem volna,egy fekély irdatlanul fáj,és büdös gennyes,lehet hülyeség volt ide kiírni ezt a kérdést:D
2017. máj. 13. 13:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy nem volt fekély. Azt kell látni, hogy attól még, hogy nem volt fekély, még lehet betegség. Ezért kell célzott vérvételt csinálni. Ha azt várod, hogy azt írja valaki, hogy persze, ha nincs fekély, akkor nincs gond, akkor hiába vársz.
2017. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A fekély(orvos szerint) mindenképp megjelenik,1-5 hét alatt,nálam egy köhintés nem volt 6 hét alatt,ill egy olyan betegségről beszélünk amiben kb 200-an szenvednek a 10 milliós országunkba,és ennek a 200-nak a 60- pesti,ill a világon a hepatitys B után ez aegkevésbé gyakori nemi betegég,a vilagon összesen 4 milló eset van a 7 milliárdból,ebből 1-1illió indiai és afrikai,még a feltételezés részemről is baromság volt így utólag,de köszi azért a válaszokat:D
2017. máj. 13. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!