Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » HPV fertőzés esetén ez az...

HPV fertőzés esetén ez az egyetlen gyógymód?

Figyelt kérdés

Csak úgy lehet kigyógyulni ha az immunrendszerem megerősítem?

Mert szinte minden osztályon, minden orvosnál voltam, de csak a tüneteket tudták orvosolni (szemölcsöket), de ezek néhány hónap után előjönnek :(



2017. máj. 13. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Vírus. És a vírusbetegségeket az immunrendszernek kell legyőznie. Ha nem szemölcsöt okozó lenne, akkor szóba jöhetne még a méhszáj csonkolása, de csak amikor a rákszűrés már P3 eredményt ad.

De a szemölcsöt okozó típus rákot nem okoz, itt csak a szemölcsöket lehet tünetileg kezelni.

Illetve vannak gyógyszerek, amivel az immunrendszert lehet erősíteni. Nekem a grapefruitmagolaj segített.

2017. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ezt szedtem:


[link]

2017. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is összeszedtem egyszer egy ilyet,lett 3-4 szemölcs a farkamnál,le kellett kenegetni nem jut eszem be mivel aztán csináltam egy immunerősítő kúrát .Soha többé nem jött vissza.
2017. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
férfi vagyok egyébként ezt elfelejtettem leírni
2017. máj. 13. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!