Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 napja tarto hasmenés Mit...

2 napja tarto hasmenés Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szerda estére belázasodtam, de azt sikerült levinni aspirin C pezsgőtablettával. Csütörtök reggeltől egészen a mai napig szörnyű hasmenés gyötör. Vizszerű napi 5-6x kell a wcre mennem. A hasmenést hányas illetve hasfájás nem kíséri. Az aggaszt hogy semmi nem múlasztja el. Próbáltam étcsokit, piritost, főtt krumplit, gyümölcsöket. Ma elkezdtem szedni imodiumot, de eddig az sem hatott. Kezdek kétségbe esni.

Ha hétvégén nem múlik el, hétfőn megyek az orvoshoz


2017. jún. 9. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt ilyenkor nem szabad. Sós vízben főtt krumpli, sós ropi, és széntabletta. Igyál sok folyadékot, ki ne száradj és ha nem múlik, menj orvoshoz.
2017. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia, az aktív széntabletta hasznos lehet, ugyanis segít megkötni az anyagokat. A folyadékbevitel nagyon fontos, ha nem múlik el, akkor mindenképpen menj el orvoshoz, nem játék.
2017. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kalicivírus, bár ha nem hánysz akkor nem biztos. Ha az, akkor holnapra elmúlik, ha nem akkor menj orvoshoz!
2017. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!