Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenés után sárgás széklet?

Hasmenés után sárgás széklet?

Figyelt kérdés

Durva hasmenéses megbetegedés után szilárd, de sárga még a székletem. Normális? Hétfő délelőtt még voltam háromszor a WC-n, de akkor már nem volt vizes a széklet. Nem sok mindent ettem még hétfőn és kedden, mert nem kívántam. Tegnap is csak óvatosan ettem. Kedd, szerdán is este mentem wc-re. Előzőleg a hasmenéssel, ami lehetett kiment belőlem. Nem kellene aggódnom, de azért mégis. A folyadékot igyekszem pótolni (2,5-3 liter folyadék, ahogy sikerül) mert sokat veszíthettem, még szédülök egy pöttyet. Gondolom pár nap, amire a széklet színe és állaga is visszaáll a normál állapotba, + Laktivot szedek most, hogy segítsek a beleimnek regenerálódni.


Köszönöm a válaszokat!


2017. márc. 23. 10:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Még érzem, hogy a beleimmel nincs minden rendben, de nincs már hasmenés, se puffadás, a hányingerem is megszűnt. Csak a sárgás széklet izgat egy picit, pedig lehet, hogy feleslegesen és ez még normális.
2017. márc. 23. 10:37
 2/4 A kérdező kommentje:
Illetve székletvizsgálatom eredménye kb 1,5 hét múlva lesz, arra nagyon kíváncsi vagyok, mivel többnapos mizéria volt ez a hasmenés. Calici, Rota meg egy harmadikra vizsgálják, illetve Hepatitis C-re is megnézik, hogy mi újság.
2017. márc. 23. 10:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Most tettem be a sütőbe zöldséget és csirkemellet, csak simán delikáttal megszórva, fóliában. Nekem a csirkehús büdösnek tűnt, anya körbeszagolgatta, és mondta, hogy nem büdös, csak én érzem úgy. Most megint rám jött a hányinger, próbáltam enni egy korpás kiflit kockasajttal és 1 szelet parizerrel, de a hányinger jött rám és nem tudtam az egészet megenni. Szédülés, szapora szívverés meg hirtelen éreztem, hogy megint mennem kell a WC-re, de végül nem kellett, csak az érzés volt meg. Nem tudom mi a fene történik megint.
2017. márc. 23. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:

En is bekaptam ezt a hasmenos betegseget... es nekem is szilard , de sargas a szekletem. Szerintem ez normalis egy ideig...

Nem lehet hogy ràpánikolsz màr es azert lettèl megint rosszul?

2017. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!