Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen az életminőségetek,...

Milyen az életminőségetek, párkapcsolatotok HPV fertőzöttként, mennyi ideje szenvedtek benne, ill. ha már elmúlt mennyi időbe telt?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy más nő hogyan éli meg,miben változott az élete. Nekem olyan 1 éve jöttek ki nemi szemölcseim,azokat ecsetelgetni kezdtem,de jött újabb és leműtötték,utána egy ideig nem volt,ma megint észrevettem hogy van kettő is a kis szeméremajkamon. El vagyok keseredve,mert normális párkapcsolatban élek,óvszert használunk,immunerősítőket szedek,mégis kijön mindig. :(

Van olyan lehet akinek emiatt nincsi is párkapcsolata,de kérdem én ha nekem is megromlana a mostani (persze ne így legyen) lehet évekig nem is tudnék kialakítani mással,mivel ki akarna egy HPV-s nőt. :(

Szokott még lenni enyhe hüvelyfertőzésem,amiket mindig kúpokkal kezelek,gondolom a legyengült immunrendszer miatt jön létre. Elegem van már az egészből. Sokan meg összevekszenek egy csomó mindenkivel és semmi bajuk. Na mindegy, most érzékeny vagyok



2017. jún. 17. 09:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 3ėve van elvileg,legalábbis akkor jött elő a fájdalom!Hónapokig kezeltek,antibiotikum,kúp...azt mondták a kórházban hogy p3as a rákszűrėsem,a szemölcsöt le kell műtteni!Elmentem privát nőgyógyászhoz,aki újra kenetet vett(már túl voltam az antibiotikumokon,kúpokon) p1es lett a leletem,a privát orvos azt mondta nem kell műteni!Kb3hónapja megint ezzel küszködök,antibiotikum hegyek!Viszont a párkapcsolatomra ez semmi hatással nincs!Ha a szex ėrdekel,akkor elmondhatom,hogy nekem hiába nem lehet,mert fáj,a fėrjemet nem hagyom parlagon heverni! :-) Ő meg ėlvezi...ennyi!
2017. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!