Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek lehetnek a HIV fertőzés...

Ezek lehetnek a HIV fertőzés tünetei?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve vissza-visszatérő fájdalmas nyaki nyirokcsomó duzzanatok, erős hajhullás, nem viszkető és nem fájdalmas bőrkiütések (ez a napokban jelent meg rajtam, korábban nem volt), menstruációs zavarok, sok folyás. Voltam nőgyógyásznál aki nem látott problémát. Nézték a pajzsmirigy hormonjaimat és az is rendben van. A hasi ultrahangnál sem láttak elváltozást.. Kezdek a legrosszabbra gondolni. Létezik hogy körülbelül 1,5-2 éve tapasztalom ezeket a tüneteket magamon és ha valóban HIV fertőzött volnék, akkor nem romlott volna az állapotom ennyi idő alatt? Kicsit hülyén fogalmazok, de remélem értitek.. Teszt eredménye 1 hét múlva lesz meg, de addig is szörnyű ez a rettegés :/
2017. jún. 21. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, h az lennél. Nyugi, ez azért másnak is lehet a tünete.

Van egy nőgyógyászati hormonzavar, az a baj, h nem jut eszembe a neve, 3 betű a rövidítése, de nem a PMS, hanem vmi hasonló. Annak is vannak ilyen tünetei. Csak ez egy sima nőgyógy vizsgálattal nem mutatható ki, ehhez vérvétel szükséges.

Szerintem ne aggódj, első körben meglesz a HIV eredmény, ami tuti negatív lesz :)

Utána meg menj el egy komolyabb hormonvizsgálatra.

2017. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, nagyon remélem hogy neked lesz igazad! :(
2017. jún. 22. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:
lehetek bizony, majd írd meg mi volt a teszten!
2017. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!