Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 16 éves fiú vagyok, nem egy...

16 éves fiú vagyok, nem egy kis darab, és ahogy elkezdek izzadni és megszárad a pólón, ilyen fehér csíkokat hagy maga után, egy átlagos nap után teljesen csíkos pl egy fekete pólóm. Mit lehet ezzel csinálni vagy egyáltalán mi okozza ezt?

Figyelt kérdés

2017. jún. 22. 00:36
 1/7 Psychopathist válasza:
Használj hintőport,különösen a kritikusabb területekre.
2017. jún. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Ez teljesen normális, ezellen nem igazán kell tenni semmit.

Nem vagyok orvos igyhát a tippem hogy ne fekete pólót vegyél fel azon nagyon lászik, illetve 30 fokban a fekete póló az öngyilkosság olyan meleg benne.

Amúgy az izzadság sótartalmát látod.

2017. jún. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt valahogy gondoltam hogy a sótartalom, de előző nyáron is full feketében nyomtam, meg azért mivel nem vagyok egy pehely ember ezért hiába télen hideg volt, kabát alatt ugyanúgy elég durván izzadtam. És ez csak így most jött ki, pedig életmódot nem változtattam kb semennyire
2017. jún. 22. 00:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy bírod nyáron fekete pólóban? Eszméletlenül szívja a napot, emiatt sokkal jobban is lehet benne izzadni. Rajtam nyáron egyszer volt fekete, majd belepusztultam.
2017. jún. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom, valahogy bírom, de inkább egy fekete pólóban lennék mint pl egy vékony póló meg egy ing, mivel mondtam hogy nem vagyok olyan kis darab ember, így sz@rul néz ki rajtam a fehér póló, és most jelenleg nem tudok sehol méretbeli jó fehér pólót venni, így fekete vékony póló, meg egy hosszúújú ing, és ha megjelennek a csíkok akkor összegombolom az inget ,ma pl fekete póló meg egy szürke ing volt rajtam
2017. jún. 22. 01:13
 6/7 anonim válasza:
szerintem az nem izzadtság/izzadság
2017. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szlory ***** válasza:

Az izzadtság sótartalma tud voltozó lenni, a lényeg, hogy a fehér csík az gyk. só. Önmagában ezzel nincs gond.


Csinálni annyit tudsz, hogy izzadásgátlót vetsz be (az majd esetleg másmilyen színű foltot hagy vagy afehéret, csak púderből :D). Van kifejezetten "Black" változat is némelyikből, azért, hogy a feketét ne fehérezze neked össze.


Önmagában azonban az izzadás... jó. Egészséges. Az lenne a baj, ha nem. (Pl. elmehetsz lézeres kezelésre, ahol a verítékmirigyeidet összeforrasztják - kb. Nagy agy..) Ha olyan a szitu, akkor legyen nálad tartalék póló (ha jól értem, atléta helyett használod, ing alá) és javaslom, hogy borotváld a hónaljadat, ugyanis akkor nagyon minimális az izzadtságszag! Hát ennyi. Vagy maradj a légkondik közelében.

2017. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!