Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg ennyiszer kell lefagya...

Tényleg ennyiszer kell lefagyasztani ugyanazt a szemölcsöt?

Figyelt kérdés

Már 6 hónapja járok havonta 1x bőrgyógyászhoz (SZTK, Újbuda-Központ). Amióta 1x jártam az Aquawordbe azóta van szemölcsöm. Először a tenyeremen és a talpamon volt. A kezelésem óta elég sok szemölcs eltűnt rólam, de vannak, amik még mindig vélhetően megvannak, illetve jönnek elő újak.


Van néhány szemölcsnek tűnő rész, amit a bőrgyógyászom - akár hányszor megyek hozzá - mindig csak lefagyasztgat, ezt csinálja 6 hónapja. Havi 1x megyek hozzá kezelésre.

Tehát van pár szemölcs, ami nem tűnik el. És van, hogy megjelenik új. Mondtam neki, hogy adjon valamit amivel kezelhető, h ne jöjjön elő új, de azt mondta nem ad, aztán jött egy csomó kifogással. Mondtam neki azt is, hogy inkább vágja ki, de azt sem teszi.


Ezeket a szemölcsöket tényleg ennyiszer kell fagyasztani? Ennyi idő után nem fordulnak az orvosok más eljáráshoz? Nincs valami kezelés arra, hogy ne jöjjenek elő új szemölcsök?



2017. júl. 6. 16:36
 1/5 .,,.,,.,, ***** válasza:
Szerintem vágd ki magadnak gilett pengével, én is úgy csináltam és nem lett semmi bajom.
2017. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy.
2017. júl. 10. 21:00
 3/5 .,,.,,.,, ***** válasza:
Köszönöm szépen , sokan mondták már :)
2017. júl. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kállai Barnáné válasza:

Nekem volt virusos szemölcs a kezem 3 ujján. FIAM USZODÁBAN SZEDTE FEL, NEKI KEZELGETTEM, elmult, de nekem is megjelent

a jobb kezem mutatóujján. Magammal már nem törődtem annyira, el kezdett terjedni, már 3 ujjamon volt, minden létező szerrel kentem, nem mult el, és már elég fájdalmassá is vált.Sebész kétszer kimütötte, visszanőtt, évekig szenvedtem tőle. Véletlenül egy olyan bőrgyógyászhoz kerültem, aki felirt nekem 17 szem gyógyszert, és mondta, h. elég drága lesz, de ez hatni fog. A gyógyszertárban /ismerős volt a gyógyszerész/ csodálkoztak ezen a recepten, javasolták, h. hivjam fel az orvost telefonon, és kérdezzem meg, h. nem irta-e el véletlenül az adagot, mert ezt féregirtóként adják a gyerekeknek, és 1-2 szemet szabad csak beszedni belőle, és a 17 szem 37000-.-ft-ba került /ennek már kb.10 éve/. Én felhivtam az orvost, és azt mondta, hogy nem irta el, ebből ennyit kell beszednem, mert ez ilyen mennyiségben egy immunerősitő bomba a szervezetnek. A győgyszertárban ezen igen elcsodálkoztak, s kértek, hogy referáljak már, ha beszedtem, mert még erről nem is hallottak, és nagyon sokan kinlódnak ilyen problémával, és nem tudják gyógyitani. 3 hét után elmult minden a kezemről, azóta sem jött vissza. Sajnos a gyógyszer nevét elfelejtettem, de azt tudom, h. féregirtó, gondolom abból nem sokféle létezik a gyerekek számára.

2017. okt. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt a féregirtót kaptam anno, nekem is hatott.
2018. márc. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!