Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vasárnap óta nagyon gyenge...

Vasárnap óta nagyon gyenge vagyok. Fáj a fejem, hőemelkedésem van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Vasárnap este nem bírtam felelni, hánytam. Kezdtem érezni, hogy kicsit náthás vagyok.

Kialudtam magam kicsit jobb lett. Azonban körülbelül minden nap dél felé iszonyatos fejfájás, gyengeség tör rám. Kicsit folyik az orrom, meg tüsszögök. Most is nagyon fáj a fejem, meg gyenge vagyok.

A héten kezdtem a gyakorlatomat a cégnél, ahol többször rám szóltak, hogy lassan haladok. Nagyon-nagyon rosszul vagyok, nem vagyok önmagam, tompa vagyok. Nem tudom mit gondolhatnak, ráadásul irodában vagyok.

Ebben az elmúlt félévben rengeteget voltam beteg, emiatt nagyon sokszor veszekedtünk a szüleimmel. Most is rám fogták, hogy csak nem akarok gyakorlatra menni.


2017. júl. 6. 18:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem, hogy a torkom is fáj. Nem az a nyelni nem tudok mandulagyulladás, de lehet emiatt is rosszullét?
2017. júl. 6. 18:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy orvoshoz, ő pontosabb diagnózidt tud felállítani+ gyógyszert is ír fel. ( csak, hogy később nehogy több bajod legyen) Ha pedig gyakorlaton vagy és nem tudsz napközben menni, menj el egy ügyeletre.
2017. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsika: orvos??? Ez itt nem az orvos válaszol rovat! Mitől lehet? Talán betegségtől! És mondjuk nem kéne betegen bejárni dolgozni!
2017. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet valamilyen nyári hűléses vírus, menj el a háziorvoshoz.
2017. júl. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!