Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért és mitől érzem magam...

Miért és mitől érzem magam gyengének és állandóan fáradtnak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval az utobbi fél evben elegge h hogyan is mondjam. A napjaim nagy részében álmos vagyok és fáradt, délutanonkent el tudnék aludni, sokszor nehezemre esik a mozgás, nehéz megmozdulni. Gyengének is érzem magam. Viszont ez több dolog miatt is erdekes. Nekem minden nap van fociedzesem, mar nagyon regota sportolok, és pl. amikor az edzes elkezdodik akkor nehezemre esik megmozdulni és elkezdeni, de utana aránylag belelendulok. A másik pedig, hogy sosem volt velem ilyen és vannak olyan napok is azert, amikor pörgök és kedvem van sok mindenhez. És még ami a lényeg, hogy a munkához és tanuláshoz, a dolgok megcsinalasahoz sincs semmi kedvem, inkább halogatom vagy nem is foglalkozok vele. Szoval eleg erdekes. Kérek barmilyen tanácsot, javaslatot, tenyleg barmit aki jártas a témaban mert ez lehet nem játék. Köszönöm elöre is a valaszokat!

2017. júl. 15. 19:22
 1/6 anonim válasza:
Ha tinedzser korban vagy, valoszinuleg azis benne van hogy ebben a korban eleg gyakori ez..tarsulhat kesobb depresszioval is akar..de ha mondjuk elmesz mas kozegbe, megismersz uj embereket, kiprobalsz pl uj sportokat akkor valoszinu hogy javulhat..lehet meg kialvatlansagtol..ha nem alszol eleget EJSZAKA az nagyon kihat mindenre, nagyon figyelj ra
2017. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvooooos!
2017. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet vérszegény vagy
2017. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vitamin hiány, rossz táplálkozás, rossz alvás ritmus, rossz ágy. Nagyon sok apró dolog lehet. Ha nincs elég vitaminod a szar táplálkozás miatt, hiába vagy sportos, a szervezeted nem tud működni ahogy kell. Nekem is ilyen volt amúgy, lefeküdtem este 10 körül és 6 körül keltem, hulla halál fáradt voltam egész nap pedig 8 óra alvás meg volt. Most meg volt hogy hajnal 5 kor feküdtem, 10 körül keltem, és egész nap tök rendben voltam.
2017. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! El kellene menni szerintem is vérvételre. Egyebkent 18/f
2017. júl. 15. 21:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak lehet igaza van, az nagyon hasznosnak tűnik.
2017. júl. 15. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!