Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért betegszem meg állandóan?

Miért betegszem meg állandóan?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. Kiskorom óta nagyon sokat betegeskedek, télen szinte folyamatosan meg vagyok fázva, rengetegszer vagyok lázas, és mindig mindenfélét elkapok. Voltam már sokszor orvosnál, egy csomóféle vizsgálatra elküldtek, vérvétel, csontvelő, ultrahangok meg mit tudom én, de elvileg semmi bajom nincs. Állandóan ilyen-olyan vitaminokat ajánlgatnak nekem, szedtem már mindenfélét a Tesco gazdaságos vitaminoktól kezdve a méregdrágáig, de semelyik nem okozott semmi változást. Amúgy egészségesen táplálkozom, utálom a gyorskaját, mindennap eszem zöldséget, gyümölcsöt.

Azt is mondták már, hogy stressz okozhatja, de egész életemben ilyen voltam, és a gyerekkorom egyáltalán nem volt stresszes, csak az utóbbi 1 évben kerültem olyan környezetbe, amiben nem érzem jól magam.


2016. dec. 26. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is valami lelki okra gondoltam. Ha az életben olyan emberek között laktam akik lelkileg legyengítettek valami módon, akkor szinte biztosan következett valami betegség. Például köhögés, nátha, láz, stb. De ha egyedül és harmóniában élek például a városi lakásomban, akkor még az esetleges járvány okozta fertőzés sem jelent különösebb gondot. A rohanó, ideges vagy a lelkileg elesett és emiatt másokat is elkeserítő emberek közvetlen társaságát nem szeretem emiatt.

A YouTube-on Barnai Robertonak van fent számos videója ami mind arról szól hogy a betegségek fő kiindulópontja lelki tényezőkből ered.

2016. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!