Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudom otthon doki...

Hogyan tudom otthon doki segitsege nelkul vegbel repedessel kezdeni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy angliaban tartozkodom jelenleg dokinal nem voltam meg itt nem nagyon beszelem a nyelvet olyan szinten hogy eltudjak itt menni de igen jo par het meg mire hazajutok hogy megnezessem magam. Esetleg praktikat nem tudna valaki?? Mit csinaljak vele stb mit ajanlotok?? Szukseges nagyon a doki?? Igazabol olyan szinten rossz mikor ugye intezem a nagy dolgot olyan fajdalmaim vannak mintha drotot cibalnanak belolem aztan meg isszonyatosan verzik. Szerintetek celszeru lenne a doki vagy kilabalhato itthon?

#Vegbelrepes
2017. júl. 19. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Van vmi kitüremkedés? Lehet akkor aranyér, arra tudsz venni vény nélküli krémet, de ha nagyon fáj, jobb a doki, elvégre minden nap átélni ezt elég kellemetlen... amíg eljutsz az orvoshoz, igyál sok folyadékot, hogy könnyebb legyen a széklet. Jobbulást!
2017. júl. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a hashajtót. Akkor nem lesz olyan fájdalmas a nagydolog.
2017. júl. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is aranyér jutott eszembe, de inkább nem kúrálnám otthon magam. Ha nem beszéled a nyelvet, akkor google fordító segítségével írd le előre a szöveget, vagy kérj segítséget. Nekem rokonomék angliában tolmácsolnak telefonon keresztül a korház és a páciens között, szóval ilyet is igénybe lehet venni.
2017. júl. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj egy gyógyszertárban kenőcsöt kérni rá. Itthon pl. a Reparon jó erre, recept nélkül kapható, nem tudom Angliában mi van ilyesmi, de a gyógyszertárban megmondják.
2017. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!