Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenes otthoni kezelese?

Hasmenes otthoni kezelese?

Figyelt kérdés
Az jo ha sokat iszok, nem eszek fuszeres tejtermekes eteleket, kisebb adagokat eszek mar ha van etvagyam? Illetve az jo ha iszok normafloret vagy/ es beveszek probiotikumot? Nem vagyok bezeges tipus es ez nem is nez ki virusnak, ha elkapok egy virust akkor kb agynak esek, de egy kis hasmenest leszamitva nincsen semmi bajom. Esetleg vakami tanacs?
2017. júl. 26. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az étcsokit, be szokott válni.
2017. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem a probiotikum segített
2017. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Krumplit egyél lehetőleg főve hidd el az beválik tapasztalat.
2017. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igyál pepsi kólát de ugy hogy kikavarod belőle a szénsavat nagyon hamar képes megkötni a hasad. De ne sokat csak óránként egy poharral. Én sem hittem el először amikor ezt tanácsolták de azóta mindig ezzel a módszerrel orvosolom magamy
2017. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Etcsokobol most csak olyan van amibe gyomber meg aszalt gyumolcs van, pepsitves kolat nem szoktam inni, de rendben kiprobalom elkuldok valakit a boltba koszonom a valaszokat.
2017. júl. 26. 10:58
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyél piritóst, sós kekszet, rizset, főtt krumplit.

Persze nem egyszerre, hanem ezek közül ami szimpatikus, kicsi adagokban.

Ne legyenek fűszerezve, csak só.

Ha már kicsit jobban vagy, akkor meg lehet próbálkozni más kajákkal is, de még mindig kerüld a nagyon fűszeres, zsíros kajákat.

2017. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyél azt, ami jól esik, és hagyd, hogy a szervezeted kipucolja magából, amit akar. Ilyenkor az embernek több folyadékra van szüksége, de ezt szomjúság formájában jelzi is.
2017. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Amugy se szoktam zsirosan fuszeresen enni, meg a sot is kerulom ha lehet es koszonom az eddigi valaszokat
2017. júl. 26. 11:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Továbbra is igyál sokat, és próbáld kia széntablettát. A cola sem rossz ötlet egyébként. És könnyű ételeket egyél. Pl:háztartási kekesz, főtt krumpli
2017. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Haztartasi kekszet talaltam itthon, aztan delutan elkuldok valakit a boltba mert cola nincs is itthon meg rendes etcsoki se. Azon gondolkoztam lehet a sok mosatlan sargabaracktol lehet hasmenesem, mert a baracktol mindig is folyosabb lett (bocsanat hogy ezt itt most ragozom/ ragoztam) es most lehet poros meg piszkos volt jobban mint eddig, mert szennyvizcsatornst epitenek az utcankban es visz mindent a szel. Bar nem biztos, de ugyan azokat ettem most is amiket eddig szoktam
2017. júl. 26. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!