Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy tudom ezt megoldani hogy...

Hogy tudom ezt megoldani hogy ne keljen orvoshoz menyek?

Figyelt kérdés

Egy hete be vannaj duranva a vénáim.Nem tudom hogy esetleg elkaphatam-e valamit vagy csak már nem bírja tovább.Nem vagyok rá büszke de Heroin függő vagyok már két éve.megprobáltam már mindent hogy leszokjak egyszerűen nem ment.

Nagyon csúnyán néz ki az egész karom releváns már majdnem fekete foltokkal és ott ahol vannak a kis sebbek a tű nyomai gyenyezik meg vérzik egyszerre.

Nem tudom most mit csináljak vele.Ez hogyan lehet kezelni vagy biztos lehet valamit csinálni vele házilag.

Mindezek mellet még zsibad is.Viszont orvoshoz nem akarok menni.Elmúlik anélkül hogy orvos csinálna valamit

Vagy minden esetben muszály lenne ?



2017. aug. 28. 07:45
 1/5 anonim válasza:

nem vagyok orvos, de ez nem hinném, hogy magától elmúlik.. döntsd el mi a fontosabb, szerintem az egészséged. szóval menj orvoshoz..

gondolom nem volt steril a tű

2017. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz, mert sokkal rosszabb is lehet. Itt már nem az egészségedről van szó, hanem könnyen lehet, hogy az életedről.
2017. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Orvoshoz biztos hogy nem megyek.

Mivel valószínűleg értesítést a felügyelő tiszteket azt még nem igazán akarom.

2017. aug. 30. 14:58
 4/5 anonim válasza:
akkor mit fogsz csinálni?
2017. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valaszthatsz.

Vagy a sajat labadon mesz el a dokihoz.

Vagy a mento fog bevenni a korhazba (dokihoz) es akkor lehet le is vagjak majd a karod.


igen, minden esetben muszaj lesz elmenned dokihoz. Menj most.

2017. szept. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!