Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Orvos kilőve, gyógyszer...

Orvos kilőve, gyógyszer érzékenység?

Figyelt kérdés
Holnap indulok külföldre 2 hétre, ma reggelre beteg lettem. Erős torokfájás és enyhe orrfolyás. Meg levertség. Testhő: 37.3 Házidokimhoz nem tudok menni már. Ittam neocitrant, de attól meg felpörög a szívem... (eddig nem tudtam hogy ettől, most már biztos vagyok benne). Szerintetek mit ellene szedni vagy alkalmazni, hogy ne rosszabbodjanak a tünetek? Kint megint csak nem lesz már lehetőségem orvoshoz menni. Szóval még most kell gondoskodnom a következő napokról.

2017. aug. 28. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el ma az ügyeletre.

Nem lehet tudni, mi ez. Lehet, hogy enyhe vírus és elmúlik magától, ha pihensz. De ha nem múlik pár nap alatt, és nem javul, akkor lehet szövődménye, amire már gyógyszer kell, nem vény nélküli szerek, hanem antibiotikum.

Neocitrán felesleges. Az olyan taknyos, prüszkölős, lázas féle megfázásra van.

Torokfájásra vannak mindenféle szopogató tabletták.

2017. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szopogatós fertőtlenítőm van, tantum verde.
2017. aug. 28. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedj Lizin-C kapszulát!
2017. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!