Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Labgombara valami jo tanacs?...

Labgombara valami jo tanacs? Hogyan tudnam eltuntetni?

Figyelt kérdés

Kerlek segitsetek :(

Canestennel elkezdtem kenni, Nagyon remelem hogy fog hasznalni.

Paromnak nagyon csunya neki is van kenve. Valaki valami jo hatekony tanacs amivel meg tudnank kezelni?

Es ha elmullik hogyan tudnam elkerulni ugy h a hazba meg van akinak van

(kad ilyen helyeken?)

Koszonom a valaszokat :)


2017. okt. 3. 21:06
 1/5 A kérdező kommentje:

Vissza tudom ugy kapni ha pl kad-ba furdik egy masik szemely akinek szinten van gombaja?!.* Hogyan tudnam elkerulni h ne kapjam vissza ? :(



Igy akartam irni :)

2017. okt. 3. 21:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Hetente többször kell formalinos lábfürdőt alkalmazni, formalinnal fertőtleníteni kell a lábbeliket, naponta más lábbelit kell használni. Régebben lehetett kapni u.n. Athlete's foot liquid nevű ecsetelőt a felrepedezett helyekre. Naponta kell használni gombaellenes lábhintőport. Nem szabad műszálas zoknit, harisnyát hordani, a lábat folyamatosan szellőztetni kell, azaz legalább otthon mezítláb, papucsban kell lenni. Uszodában mindig papucsot kell használni, közös zuhanyozókban is.
2017. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt régen egy nagyon jó szer.Lamisil 1X.Ez egy elég drága szer volt.

Az volt a lényege,hogy az egész tubus (zselé szerű anyag) el kellett oszlatni mindkét lábfejen, és 24 óráig nem érhette víz.

Néhany hét után nyomtalanul eltűnt a gomba.Ennek már 8 éve és azóta sem tért vissza.

A rossz hír, hogy szerintem már magyarországon nem lehet kapni.

A canesten és társai annyit érnek mint halottnak a csók!

2017. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megtaláltam.

Lamisil 1X 1% külsőleges oldat 4g.

2017. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tegy. ***** válasza:

Kimásoltam egy régebbi fórumból mert ez működik.

Háziorvos kifejezetten ezt javasolta lábgombásodásra:

2 hétig, reggel és este :

Lábat fürdőben jól kiáztatni.

Betadine oldattal bekenni. Megvárni még megszárad.

Utána Terbisil (=Lamisil hatóanyag, csak jóval olcsóbb) krémmel bekenni.

( A Canestent már megszokták a gombák, nem annyira hatásos)

Én 1 hónapig csináltam. Nem is áztattam, hanem az esti fürdés után kezeltem, reggel meg áztatás nélkül és mégis kiválóan működött. Utána időnként( KB. HETI egyszer) betadine-nal kenegettem még néhány hétig. Nagyon fontos hogy 1 alkalmat se hagyj ki. Ha szükséges állítsd a telefonod időzítésre mert pillanatok alatt vissza tudnak erősödni. Teljesen megszünt.

Ezen kívül tudni kell, hogy a gomba általában azért jelenik meg mert gyenge az immunrendszer és a szervezet is el van gombásodva vagy kórokozókkal telítve. Ezt figyelembe véve a kezeléssel párhuzamosan fokhagyma kúra. 3 fej fokhagymát összezúztam, mézzel (jó mézzel!) felöntentöttem és naponta kétszer étkezés előtt vagy közben 1 teáskanállal fogyasztottam. Nem kellemes az íze, de ennyit be kell vállalni. A tisztulás érdekében min. napi 3 liter TISZTA víz.

2017. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!