Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha már 2 éve kb hüvelygombám...

Ha már 2 éve kb hüvelygombám van mi bajom származhat belőle?

Figyelt kérdés
14 éves koromba jött ki de nemvagyok jóviszonyba anyámmal és nem szoltam neki ... milyen bajaim lehetnek?._.
2010. máj. 29. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is elég sokat vártam a kezelésével, de a doki szerint végülis ez nem nagy gáz, ha nem terjed át a petefészekre.
2010. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy csomó minden. Ráadásul kényelmetlen is az állandó viszketés. Vegyél grapefruitmagolaj-kivonatot és igyad. Ha nagyon brutál a helyzet, akkor menj el orvohoz is, írass fel vele gyógyszert,de a kivonatot mindenképp idd mellé!
2010. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy tök simán vény nélkül is vehetsz Canesten kombit, az sokaknak elmulasztja.
2010. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak hát 2 év után kitudja mit okozott benned! nekem 1év szenvedés volt mert az orvos nem kezelte ki csak felületesen, elmentem 1 másikhoz az kitenyésztette és kiderült h ez a szaros gomba méhgyulladást okozott és a gyulladás miatt állandoan elöjött a gomba! sürgösen menj orvoshoz mert nem játék és akár meddö is lehetsz! nem vicc és fogadd meg mert én tapasztaltam:(
2010. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!