Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől függ, hogy kin hogy jön...

Mitől függ, hogy kin hogy jön ki egy vírusfertőzés?

Figyelt kérdés
Rohadtul elegem van belőle, hogy odafigyelek magamra, egészségesen élek, sok zöldséget, gyümölcsöt eszem, szedek nagy dózisú c vitamint, kalciumot, magnéziumot, multivitamin, immunerősítő gyógyteákat iszom, és így is évente 4-5 olyan megfázásom van, amit az ellenségemnek sem kívánnék...(brutál erős torokfájás első 2 nap, 38 fok körüli láz, a taknyos fázisban kb napi 300 db!!! zsebkendő felhasználása, köhögés, -amitől minden betegségnél totál beáll a derekam-, ja és olyan szinten megy el a hangom, hogy mindenki úristenezik, ha megszólalok. Ellenben apámnak, -aki összevissza eszik, és halál stresszes életet él- úgy zajlik egy megfázása hogy köhög kettőt 1 hét alatt körülbelül.Anyám is ilyen típus.És összességében a környezetemben sem látok senkit úgy szenvedni mint a kutyát, tehát másoknál általában a megfázás ez a "picit kapar a torkom jajj de rossz" kategória...Nekem ilyen SOHA nincs. Nekem ha elkezd minimálisan fájni a torkom, onnantól BÁRMIT csinálhatok, megehetek este 20 kg fokhagymát ugyanennyi gyömbérrel, akkor is ugyanilyen kegyetlen és hosszú betegségeim lesznek....mi van bennem ennyire elcseszve?Miért van, hogy nekem így reagál egy vírusra a szervezetem???
2017. nov. 13. 09:16
 1/3 sassszem ***** válasza:
Ajánlom a flavon kids és a flavon green vitamint nagyon sookféle gyümölcs van benne és egyben nagyon jó munnerősítő. Emellett ajánlom a béres csepp extrát egyél hozzá 1000 Mg-os c vitamimt.
2017. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, és 2 éve már hogy semmi bajom télen, mégcsak meg se fáztam.

Van egy immunerősítő: Béta glukán a neve, ezt szedem novembertől márciusig állandóan.

Neten rendelem meg, most 1 dobozzal 1800Ft körül van, 60 szem. ÉN napi 2 szemet szedek belőle. OLyan oldalról rendelj/több helyen is van/ ahol mást is árulnak, és akkor ingyenes a csomagszállítás.

Szedj mellé 2000NE D vitamint,C vitamint 1000Mg.Béta glukánról olvass a neten, miket írnak orvosok.Szuper nagyon. Mióta én nem vagyok beteg, egész család szedi. 9-en vagyunk, 2 fő 1-szer tavaly kicsit taknyos volt, de nagyon enyhén, és csak 2 napig. Előtte 2 hétig erősen taknyoltak, míg nem szedték.

2017. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) mindenképp ki fogom próbálni, elég baráti az ára is:)
2017. nov. 18. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!