Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Euthyrox tablettát kaptam...

Euthyrox tablettát kaptam pajzsmirigy alulműködés miatt. Sajnos a pm-től kissé megducisodtam. Most hogy szedem a gyógyszert ugyanúgy hízok tovább, vagy megállítja ezt a pm által okozott puffadást hízékonyságot?

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:
En is szedem ket eve,a pajzsmirigy felelos a metabolizmusert,ezert hizik meg valaki ha alulmukodik es azert fogyik ha tul mukodik.Az endokrinologusom azt mondta hogy a fogamzasgatlo, mivel hajlamosithat a hizasra,nem szedhetem egyelore es dietazni is kell.En amiota szedem meghiztam nem hogy lefogytam volna.Most keszulok menni vissza hozza mert ez nem normalis dolog.Igaz hogy nem nagyon dietazok es ulomunkat vegzek.Sajnos.Tehat hozza kell segiteni hogy lefogyjon az ember.
2008. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!