Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti mikor annyira rosszul...

Ti mikor annyira rosszul vagytok, hogy nem bírtok felkellni, akkor mit csináltok? Az orvosotok leigazolja? Vagy energiaitallal kihúzzátok?

Figyelt kérdés

Ma reggel egyszerűen, nem bírtam fekelni, mert bár hiába aludtam 8 órát hullafáradt voltam, erőtlen, fájt a fejem.

A szüleimnek meg ment, hogy csak nem akarok iskolába menni, lusta vagyok.

Megmértem 38,1 hőemelkedés és orrdugulás.

A gyerekorvos se hiszi el ilyenkor, állandóan pszichológushoz akar cipelni, hogy semmi bajom sincs.

Nem is akartam itthon maradni, de 2 energiaitallal is alig húztam ki.

Más ilyenkor mit csinál, mikor nem látszik rajta, hogy beteg?


2017. nov. 23. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az energiaital biztos marha sokat segít. Helyette szedj vitamint és felbírsz majd kelni.

Azt meg nem akarom elhinni hogy 38 fokos lázzal nem hiszi el hogy nincs bajod.

2017. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, azt mondja, hogy nem akarok iskolába menni, vigyenek pszichológushoz, nem talál bajim. Tavaly is ez volt.

Ennek ez nem is láz...

2017. nov. 23. 15:38
 3/3 Topi40 válasza:
Hát, ha van időd akkor még szunyizol 10 percet... Aztán legfeljebb, majd sietsz kicsit. Nálam így van gyakszinál 4:30-kor kelek, egy bögre kávé, majd suli előtt egy hell esetleg egy cigi és meg is volnék utána mehet a non-stop forgácsolás. De volt rá példa mikor összeestem és hello szia volt.
2017. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!