Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Candida Albicans kezelése?

Candida Albicans kezelése?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és azt hiszem elkaptam egy gombás fertőzést szexuális úton.A makkon fehér váladék ami könnyen letörölhető,de kis idő mulva ujra ott van.A vizelést nem nehezíti,eleinte fájt egy kicsit és viszketett.Mostmár csak ez a váladék van de ez viszont nem múlik.Több oldalon is olvastam már hogy diétával és Canesten kenőccsel lehet leküzdeni.Valaki személyes tapasztalat?

Válaszokat előre is köszönöm!



2017. nov. 26. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem válik be a diéta és a Canesten, akkor gombaölő gyógyszerre lesz szükséged, azt viszont az orvos írja fel. Azt mondják, hogy ez a fajta gomba a legyengült immunrendszerű embereknél okoz gondot. Egyébként biztos, hogy az?
2017. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok ugyan de nekem is volt candidám (én valószínű hogy nyilvános wcben kaptam el pedig nem ülök sose rá) de nekem is a diétát és a krémet mondták a krém nekem bevált persze folyamatosan naponta többször
2017. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, valóban nekem le van gyengülve az immunrendszerem és így hajlamosabb is vagyok ilyenekre azóta ismét kialakult és kaptam gyógyszert meg kenőcsöt ami célzottan hat és elmúlt
2017. nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem nekem is segíteni fog a krém és nem kell ezért orvoshoz mennem

2017. nov. 27. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!