Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor kell hívnom az ügyeletet...

Mikor kell hívnom az ügyeletet? 17/L

Figyelt kérdés
Mostanság tomeny kajakat ettem mint sult kolbasz, disznosajt, pizza, es elrontottam a hasam. Tegnap este kilenctol ma hajnal haromig hanytam ket orankent, meg hasmenesem volt . Mar nem hanyok, csak hasmenesem van de barmit eszek kijon belolem . Mostmar csak ropit meg dietas kajakat eszem es sok vizet . Ha felkelek akkor hanyingerem van de ha kakilok elmulik, es csak bufogok. Illetve gyenge vagyok es 37 fokos lazam van. Nem akarom feleslegesen kihivni ezert kerdezem. Anyukam ejszakas volt ezert most alszik , nem akarom felkelteni.

2017. dec. 2. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Diétázz egy kicsit, jobban leszel. Ezért teljesen felesleges ügyeletet hívni, vagy benyaltál egy kis vírust, vagy elcsaptad a hasad, mindkettő pár nap alatt helyre jön. Jobbulást :)
2017. dec. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

stramp csaj lehetsz, hogy ilyeneket zabálsz:D

nem kell hívnod, ne egyél semmit csak igyál de azt se kell sokat, úgyis csak kif0snád, ha úgy érzed üres vagy kapj be pár szántablettát

2017. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazabol anyum szereti az ilyen zsiros kajakat , epp festunk es nem tudtunk fozni ezert ezeket vette. Szerettem volna valami lajtosabbat mar napok ota fajt a hasam de nem volt mas itthon. Tablettat meg ilyeneket nem merek bevenni meg amugy sincs szentablettank.
2017. dec. 2. 11:14
 4/9 Cospgs válasza:
Nem tudhatom, hogy ez etelmergezes-e, vagy sem, de inkabb annak hangzik, minthogy csak elronottad a gyomrod. Nekem is ilyen tuneteim voltak, kiveve laz, es el is masztam az ugyeletre, de ott mar a padlon elfekudtem, annyira rosszul voltam. Azonnal infuziora kotottek az iszonyatos folyadekveszteseg miatt. Utana tok jol lettem! Mondta a doki, hogy szedjek magneB6-ot. Illetve lehet furan hangzik, de a powerade, gatorade sportital hasznos ilyenkor, mert elektrolitet es potassiumot tartalmaz, ami hanyas/hasmenes eseten kiurul a szervezetbol sajnos. Ezt egy gyogyszeresz mondta nekem, ki is lett probalva, mukodik!
2017. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A 37 fok nem láz. Még csak nem is hőemelkedés.

Elrontottad a gyomrod. Ilyesmiért nem kell kihívni az ügyeletet (ki se jönnének).

Pihenj, diétázz, igyál sok folyadékot.

Jobban leszel.

2017. dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sportital meg izotonias ital talan jo lehet :)
2017. dec. 2. 11:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg tan tejbekenyer, keksz. :)
2017. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ittam vitaladet (sportital) azota jobban vagyok. A lázam viszont 39 lett, de aztán lement . Köszönöm szépen.
2017. dec. 2. 16:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Na az ilyen kajaktol meg szivtam mar en is
2018. jan. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!