Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz tudósok segítenétek?...

Herpesz tudósok segítenétek? Lehet az orr váladékom fertőzött?

Figyelt kérdés

Most is az orrom alatt jött ki. Az év első nagyobb megfázása mindig herpesszel végződik. Régen a száj környéken jelent meg onnan nèha arcra terjedt(borotválkozás). Mostanában az orrom alatt kezdődik vagy az orromban és néha szét terjed. Szedek pedig kb egy hónapja béres actival+magnéziumot. A sok c vitamin hatásos tényleg??

Krèmnek aciclovirt használok. Ki hogyan kezeli a hólyagokat?? Mivel lehet gyorsan elmúlasztani? Mivel lehet évekre tünetmentesnek lenni??

Hiszitek, nem-amikor ilyen foltjaim vannak nem tudok teljes életet élni. Ismerkedni,bármilyen programot csinálni munkahelyemen is érzem, hogy megbámúlnak....



2017. dec. 4. 08:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Fülembem lehet ??? Néha a bal fülemben azt gondolom pattanás nő de lehet herpesz lenne?? Szemén volt valakinek?? Olvastam ott is lehet? Ha igen milyenek a tünetek?? Mivel kezelhető ott??
2017. dec. 4. 08:58
 2/5 anonim ***** válasza:
2017. dec. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok zöldség-gyümölcs, séta a friss levegőn (főleg télen kell mozogni többet), napi 1,5-2 l víz.


Én is szedtem vitamint, Béres cseppet ég ideig, de mindig kijött. Akár havonta 2 is. Kb fél éve abbahagytam ezeket, elkezdtem több zöldséget és gyümölcsöt enni, több vizet inni és többet vagyok a friss levegőn. Nem tudom, hogy ezzel mennyire segítettem az immunrendszeremnek, de már hónapok óta nem jött ki herpeszem.


Egyébként ha már érzem, hogy viszket, hogy kezd előjönni, azonnal elkezdem kenni Zovirax krémmel. Meg a másik, ami nekem segít enyhíteni a viszketést: tegyél be kiskanalat a fagyasztóba, várj egy kicsit, majd szorítsd rá a herpeszre. Nagyon hideg lesz, de nekem ez mindig segít.

2017. dec. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy ideig, bocsi
2017. dec. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Láttam egyszer magánbőrgyógyásznál herpesz szakrendelést volt már ott valaki??
2017. dec. 4. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!