Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez miért van? (teltségérzet,...

Ez miért van? (teltségérzet, nehézlégzés, szívszúrás)

Figyelt kérdés

Már lassan két hete, hogy elkezdődött egy ilyen "betegség sorozat". Elsőnek is, egy ilyen reflux szerűséggel kezdődött, éjszakánként nem tudtam aludni, szúrt a szívem környékén. Az egy ideig,darabig megszűnt, de utána jött egy ilyen nehézlégzés/teltségérzet szerűség is, amelyhez szívkörnyéki szúrás társul. Valakinek volt ehhez hasonló?

Nem nagyon mozgok (sajnos ez a munkámhoz társul), nem vagyok túl súlyos (viszonylag sovány), viszont az elmúlt időben felszedtem 1-2 kilót.

Emelett dohányzom is, és depresszióban szenvedek, erre szedek gyógyszert.

Életmód váltás javaslott, vagy feltétlen menjek el orvoshoz?



2017. dec. 11. 03:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló érzeteim vannak.

Szerintem a stressz, depresszió mindenképp belejátszik. Na meg persze főleg a rossz tartás! Ülés közben én görnyedek, így nem csoda, hogy szúrkál a mellkasom.

Nekem is feltételeznek refluxot, szedek is rá gyógyszert, de egyelőre nem jobb tőle. Azt mondták, hogy attól lehet refluxom, hogy nem érzem a savat, és ez okozhat szívinfarktus jellegű tüneteket!


Kedves Kérdező, szerintem menj orvoshoz, mert azzal nem veszíthetsz, de nagy problémára szerintem nem kell gondolnod.


20/L

2017. dec. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már elment azóta orvoshoz, csinált egy ekg-t, és semmi gond nem volt vele, és kaptam egy Betaloc nevezetű gyógyszert, azóta a szívpanaszaim megszűntek, viszont a nehézlégzés továbbra is fent áll.
2017. dec. 19. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Ideg alapon lehet.
2017. dec. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!