Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi okozhatja az alábbi teltség...

Mi okozhatja az alábbi teltségérzést a gyomorban?

Figyelt kérdés
Pontosan 2 héttel ezelőtt kezdődött minden, amikor hirtelen székelési ingert éreztem. Aznap este kétszer voltam WC-, mindkét alkalommal híg volt a széklet állaga, de nem fúziós hasmenés jellegű. Másnap megismétlődött még 2 alkalommal, majd harmadnapra semmi különöset nem tapasztaltam. Aztán egyik reggel erős alhasi görcsökre ébredtem, amelyekhez puffadásérzés párosult. Ezt követően megint tünetmentes nap jött. Hanem mostanában furcsa teltségérzetet érzékelek a gyomorszáj tájékán. Azóta többször is előfordul, amelyhez más szimptómák nem társulnak. Étvágyam van. Sokszor olyan mintha korogna a hasam az éhségtől, és azt sem mondanám, hogy nem tudnék enni, de biztos, hogy nem csupán ez a kiváltó oka. Azelőtt soha nem tapasztaltam hasonlót, de elég stresszes vagyok/voltam, ami sűrűn okozott székelési ingert. Szerintetek mi lehet a probléma hátterében? Esetleg tapasztalat valaki hasonlót? Orvoshoz mindenképp tervezek elmenni, de mivel hosszú idő, mire sorra kerülök, ezért addig itt szeretnék informálódni. A válaszokat előre is köszönöm! 29/F

2016. nov. 29. 15:35
 1/1 tomika36 ***** válasza:
Nem lehet, hogy terhes vagy?
2016. dec. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!