Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fokhagyma-citrom kúra értisztí...

Fokhagyma-citrom kúra értisztítás, vérsűrűség, szédülés, ellen jól használ?

Figyelt kérdés

Ugyanis volt egy olyan gondom hogy edzés előtti pörgetőtől nagyon megszédültem és napokig ágyban voltam csak. Orvos mondta hogy valószínűleg elzárt hajszálereket, lerakódott a sok edzés előtti ami ugye nem tudott lebomlani.

Csalán tea, béres csepp,vas, c-vitamin ilyeneket most iszogatok, de szerintem az ereket kellene rendbe tenni elsősorban.

Mennyit és hogyan alkalmazzam?


2017. dec. 21. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:

A fokhagyma magas vérnyomásra jó, nem teljesen értem a problémát, a "nagyon megszédültem" az inkább alacsony vérnyomásra utal.

(Konkrétan mesélte vki hogy magas vérnyomásra jó volt a fokhagymakúra).

A csalánteát reggel igyad éhgyomorra, utána vagy húsz -harminc percig semmit, három hét egy kúra (Maria Treben alapján), reggelente egy bögre tea. A csalán vértisztító. Ha az ereket akarod rendben tenni, pont jó. Maria Trebennél tudsz utánaolvasni bővebben. Nem tilos többet inni egyébként de napi két-három bögrénél többet csak nagybetegeknek javasol. Arra vigyázz, hogy milyen hatása van még, tehát most nem emlékszem pl hogy vízhajtó hatása van-e, asszem nincs.

2017. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!