Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Immunrendszer tuning?

Manó1235 kérdése:

Immunrendszer tuning?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a nagy problémám, hogy már jo ideje össze szedek minden betegséget, amit persze kísér 3-4 ajakherpesz egymás után, még a szájpadlásom is be van gyulladva. Sokszor volt már hüvely gombám, gyulladásom. Mindig fáradékonyak érzem magam, szerintem lelkileg sem vagyok rendben. A hajam több mint fél éve eléggé hullik. De mikor elmentem vele házimozihoz elküldött vérvételre azt mondta minden rendben és kb ennyi is volt. Szedek hajvitaminokat is már egy ideje, hairclinic stb, de még mindig hullik :( volt olyan is hogy belázasodtam semmi más tünet nélkül akkor is vérvétel, de nem tudtak semmit se mondani azon kívül hogy valami gyulladás van a szervezetemben. Köszi :(. 24 éves vagyok és nagyon belefáradtam már ebbe hogy mindig van valami bajom. Tudnátok tanácsot adni? Akár méregtelenités vagy bármi? Amitől jobban lennék, a dokimban már nem bízom. Az antibiotikum hiába hat ahogy elszedem begombásodok. Alternatív megoldások érdekelnének. Itthon van propolisz azt akarom még elkezdeni iszogatni állitolag nagyon jo, ha van ezzel kapcsolatban is tapasztalat, örömmmel várom. Köszönöm előre is a segitségeket! 24/L

2018. jan. 4. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szedj mondjuk vitamint. Ez az egyik.

A másik hogy igyál probiotikumot mindig ha szedsz antibiotikumot. De amúgy is ihatod.

Akkor pl vegyél gránátalmát, pucold meg és egyed a magokat. Vagy lehet venni a gyógyszertárban gránátalma levet.

Jó például a grépfrút is. Ebből pl a grepofit kapszula.

2018. jan. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk a béres csepp vált be c vitaminnal.Az a legjobb immunerősitő szerintem.
2018. jan. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
immunológus magánrendelésre menj el.
2018. jan. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szedj Lizin-C kapszulát.

A Lizin egy esszenciális aminosav, erősíti az immunrendszert, vírusölő, sejtregenáló hatása van.

2018. jan. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Egy kis információ a lizinről

2018. jan. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 acskriszta válasza:
A propolisz tényleg nagyon hatékony, vírusölő, baktérium ölő, gyulladáscsökkentő és gombásodás elleni hatása is van. Itt találsz róla egy cikket amiben jól össze van szedve, hogy milyen formában lehet használni és milyen hatásai vannak: [link]
2018. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!