Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szinte mindig beteg vagyok!...

Szinte mindig beteg vagyok! Mit csinálok rosszul? Hogy javíthatok az állapotomon? Fiatal vagyok én ehhez még.25/F

Figyelt kérdés

Tények ami tudom, hogy nem tesz jót és igyekszem rajtuk változtatni:

Van egy nagyon durva viszerem (túlsúly előtt kialakult probléma, épp várom a műtétet, kompressziós harisnyát hordok).

Erős dohányos vagyok (Eddigi napi 1,5-2 doboz piros helyett napi 0,5-1 doboz kék már "csak")

Túlsúly (15-20kg, próbálok mozogni de folyton beteg vagyok)

Stressz, kialvatlanság (Sok külső behatás ér, a munkám is nagyon stresszes de élnem kell jól fizet és szeretem is ettől függetlenül)


Szinte hetente megfázok, szédülök, bőrproblémáim vannak.

Valami elmúlik jön a másik...

Az egészségügyünk meg olyan jól működik, hogy egy 5 perces probléma kikezelése fél év.


Mit tudnék tenni magamért? Mindent tippet elfogadok/elolvasok/meghallgatok :)



#betegség #javítás #immunrendszer #haldoklás #állapot #betegegség mindig #folyton beteg
2018. jan. 16. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Kezd rendes táplálkozni, egyel úgy mint egy sportoló, mininalizald a barmifele snack, nasi, csoki bevitelt, ne keress benne kiskapukat, vegyel egy egyszeru multivitamint( pl scitec mega daily one, boven eleg tobb honapra a 4000ft os adag) vegyel melle c vitamin port, igyal legalabb 3g c vitamint egy nap, es legalabb 4 lizer vizet probalj meg meginni naponta, illetve egy ampullas magne b6 ot legalabb nehany nalonta igyal meg.

2. Kezd el mozogni, legalabb hosszutavu setakat iktass be hetente 3x(legalabb 20 percet folyamatosan)

3. Probald mininalizalni a dohanyzast, meg a kellemetlensegek ellenere is, probalj neha cigimentes napokat tartani, ami mehez de kell.

4. Ne higyj a gyors es csodatevo kuraknak es modszereknek.

5. Legyel kitarto, hozz aldozatokat. Nem lesz konnyu, de megeri.

2018. jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Már ott vesztettél, hogy bagózol. A viszér lényegében nem az erek problémája, csak ott jelenik meg a más szervek problémája. A leggyakrabban a máj, vese és a húgyhólyag problémája. A viszeret lehet műtéttel eltávolítani, de egy idő múlva újból megjelennek. Ki kell vizsgálni, melyik is az a szerv, mely ezt okozza és azt kell gyógyítani.
2018. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsővel nagyon egyetértek, csak annyit fűznék hozzá, hogy a C-vitaminnál szerintem fontosabb a D-vitamin (saját tapasztalatom). Bőrproblémák ellen próbáld ki, hogy egy ideig nem fogyasztasz tejterméket. A cigiről sem ártana leszokni, de ezzel nyilván te is tisztában vagy.
2018. jan. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos, remélem még élsz és látod ezt! TEDD RENDBE A LELKED!

MINDEN BETEGSÉG LELKI OKOKRA VEZETHETŐ VISSZA!!!! Saját tapasztalatból mondom. Ép testben ép lélek!

2020. szept. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!