Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 5 napja lázas vagyok, és megy...

5 napja lázas vagyok, és megy a hasam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

38-38.7 fokos lázam van, lázcsillapítóval le megy 36-37re,de amint kimegy a hatása vissza szökik.

Diétázok, krumplit eszek stb mégis megy a hasam, ma vettem már be smectat de úgy is ment 2x kb már nincs minek kijonnie mert tiszta fekete a kakim a szén tablettátol. Nincs nagyon etvagyam, de azért eszek, iszok nagyon sokat, kaptam antibiotikumot, és rehidráló port, ami a sókat stb pótolja. 4napja vettem be az első antibiotikumot. Nem szeretnek már lázas lenni, amugy is hétfőn szeretnék suliba menni.


20/l



2018. jan. 19. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?
2018. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz. Szedj probiotikumot is.
2018. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Folytasd a diétát. És igyál sok folyadékot.

Egyébként nem lehet hogy vakbél gyulladásod van? Az tud ilyen tünetet produkálni.

2018. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma vissza mentem, azt mondta szedjem be a gyógyszereket, mást nem tud most csinálni, ha hetekig megy akkor kell valami minta és azt kitenyesztik
2018. jan. 19. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!