Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez az "új" ausztrál influenza...

Ez az "új" ausztrál influenza ami azt mondják nagyon veszélyes, ez akkor kitőr Magyarországon is vagy nem?

Figyelt kérdés

Kell-e tartani tőle vagy nem?

Esetleg csak a szezonális lesz idén is és az sem veszélyesebb mint korábban vagy az is veszélyesebb lesz most?


Asztmás beteg vagyok de nem is oltattam be eddig sem magam és most sem szeretném,nem is kaptam el egyik évben sem a influenzát ,gondolom most sem fogom.


De tartok tőle és ezért kérdezem a fentit.



2018. jan. 23. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Mióta az eszemet tudom, már vagy 5-6 olyan világjárványt éltem túl, aminek legalább egymilliárd halálos áldozatot jósoltak, pedig nem vagyok öreg. Emlékeim szerint két influenzatörzs is volt köztük. Azt' láss csodát: a világ nem pusztult ki még most sem, én is itt vagyok.

Ja, meg évente kétszer szokott világvége is lenni, de azt is egész olcsón megússzuk.

2018. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!