Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak akkor kaphato el ha ő is...

Csak akkor kaphato el ha ő is fertőzött?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy csak akkor kaphatom el a hiv ferozest ha a masik fel mar fertozott?
2018. jan. 27. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Részleteznéd a kérdés feltevéshez vezető gondolatmenetedet ?
2018. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ennek a kérdésnek nincs értelme. Legalábbis így, ahogy megfogalmaztad.
2018. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most komolyan megkérdezted?

Neharagudj nem bántani akarlak, de remélem ezt a kérdést Te sem gondoltad komolyan.

2018. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerinted?? különben hogy kapnád el, ha nem fertözött. de elmondom akkor se feltetlen kapod el ha fertözött a masik.most volt a hirekben nem olyan rég, h egy pasi fertözte a partnereit, 80 ból 26 fertözödött meg vagy nem tudom már mennyi, de nem mind.
2018. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert,tegnap a barátnőmmel,akinek én voltam az elso es mar 4honapja egyutt vagyunk tegnap ugy voltunk egyutt hogy megvolt neki én meg huztam egy 20-30at gumi nelkul aztan felhuztam,csak erdekelt.
2018. jan. 27. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy is kb 0% esélyed van elkapni, de főleg úgy hogyha nem is fertőzött a barátnőd
2018. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen betegséget nem kaphatsz el olyantól, aki nem fertőződött. Ugye nem gondolod, hogy egy kutyától, aki nem fertőződött a veszettségvírussal, veszettséget kaphatsz? Vagy mumpszot olyantól, aki még nem látott messziről sem mumpszos beteget? A HIV fertőzést vírus terjeszti, ha nincs jelen a vírus, nincs HIV fertőzés.
2018. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hm?

Olyan virust nem kaphatsz el ami nincs benne a masik szervezeteben

2021. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!