Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tehrtnék válsdékos köhögés...

Mit tehrtnék válsdékos köhögés ellen? Több lent.

Figyelt kérdés

Már voltam füll-orr-gégészeten. Ott kaptam gyógyszert az orrmandulámon volt gennykeltő baktériumra, mely kipusztult, és a légcsövemben volt baktériumra, mely szintúgy kipusztult. Most köptetőt, és orrsprayt írtak fel, mely ki lett váltva és használom is őket.

Kb. 2015. Március 15.-étől köhögök folyamatosan. Van allergiám is, ee a gyógyszerrel sem múlt egy picit se. Nem vagyok refluxos, 15 éves vagyok. Már van mikor úgy érzem a többiek nem is foglalkoznak velem a köhögés miatt. Szeretném újra a köhögésmentes életet, Van mikor szégyellem magam a többiek előtt magam emiatt. Ha valaki járt már hasonló cipőben kérem segítsen.


A válaszokat elöre is köszönöm, legyen szép napotok.



2015. dec. 2. 16:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez egy influenza után kezdődöt, mellyel kb. másfél-2 hónapig otthol feküdtem.
2015. dec. 2. 16:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a sópipát, sóinhalátort és egy ideig a tejmentes étkezést, kerüld a fehér lisztet, a cukrot és a tejet, tejterméket. Kb 1 hónap diéta után lehet rendbejössz és napi negyed óra sópipa használata is segít az allergiás köhögés esetén.
2015. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ki fogom próbálni. :) Remélem hatni fog.

Kösszönöm szépen mégegyszer, örúlök, hogy jött válasz. Köszönöm. :) :) :)

2015. dec. 2. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!