Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem múlik a cérnagiliszta és...

Nem múlik a cérnagiliszta és megőrülök. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve voltam kórházban, és utána nem sokkal cérnagiliszták jelentek meg nálam. Előtte, még gyerekkorban se volt soha ilyenem. Az egy év alatt vagy 3-4-szer visszatértek, most is megint.

Szedtem Vermoxot, de most a legutóbbinál mire felirták volna már nem volt. (És azóta újra van.)

Kétszer is adtam cellux mintát, de mire időpontot kaptam a dokinál, mindig elmúltak a tünetek, így mindkét minta negatív lett.

Aztán visszatértek.

Takarítok, mosok magas hőmérsékleten.

Mi a francot lehet csinálni? Megkeseríti az életemet, az immunrendszerem nagyon gyenge, lefáraszt.

(Fokhagymát próbáltam már.)


Az orvosok jönnek a kézmosással, meg a szokásos dolgokkal, és max a Vermox-szal...De nem segít. Előtte soha nem soha nem volt ilyen probléma...

23/L


2018. febr. 6. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az étrended ? A férgek gombák szervetlen és tartósított dolgokon élnek , ezt bontják le .
2018. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Többnyire egészségesen eszem, hús, zöldség, gyümlcs, gabona...Néha rosszabb kaják, de nem ez a jellemző (csoki, süti, de cukros üdítő nem ..)

Milyen étrend lenne jó?


Immunológus segíthet?

2018. febr. 6. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyedül élsz? Ha nem, egyszerre kell kezelni mindenkit. Két-három hét múlva tünetmentesség esetén is ismételni kell a kezelést!

A hálószobában ne egyél.

A kezelés kezdetétől az ismétlésig naponta kell ágyneműt húzni, tiszta ruhát és pizsamát venni minden nap. A törölközőket is csak egyszer használd ebben az időszakban.

Fokhagymát ehetsz rendszeresen.

2018. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyedül, de szoktam barátomnál is lenni.. Nálam lett ismételve a vermox, ő nem szedte.

A napi ágynemű és törülköző cserét nem csináltam, de akkor megyek el is kezdem, hátha segít.


Azt is hallottam, hogy szinte kiirthatatlan. Remélem ez nem igaz, és nem keseríti az életemet örökre....

2018. febr. 6. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tudod az alalproblemat, ergo az immunrendszered élettelenül működik, akkor miert nem írnak fel az orvosok immunerősítő gyógyszereket??
2018. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sejtem, hogy az immun lehet. Amúgy jó kérdés, mert bárhol voltam, mindenhol úgymond "elküldtek", hogy nincs gáz...

De gyanús az egész.

2018. febr. 6. 21:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatnád a parazitaölő tinktúrát, plusz amit írtak fentebb (napi ágyneműcsere, fehérneműt is vasalni) kb. 3 hétig. Gyomorsavat nem ártana erősíteni étkezéskor (pl. almaecettel), több fűszer, tökmag és fokhagyma is mehet. Vess be mindent arra a 3 hétre. Utána időnként még tarthatsz egyhetes kúrát akkor is, ha nincsenek tünetek, mondjuk 3-6 havonta.
2018. febr. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt egyik nap talaltam.Propbald meg,hatha segit.

[link]

2018. febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. febr. 7. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!