Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lefekvéskor heves szívdobogás...

Lefekvéskor heves szívdobogás érzéseim lesznek, illetve egy kicsit remegek is, és szúr a mellkasom, egy ideig rosszul vagyok felkelés után is. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Már 2 dokinál is voltam, írtak gyógyszereket, mert magas volt a pulzusom azóta normálisnak mondható, viszont ez az esti mellkas szúrás, nehézlégzés meg mintha egy picit remegnék is, elég un komfortos érzésem támad.

Azt mondták, csak pánikroham, viszont én már tényleg nem tudom, hogy mi ez. Meg a végtagjaim is zsibbadnak/fájnak néha.



2018. febr. 7. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
panik, szorongas okozhat ilyesmit sajnos. probalj meg rajonni, mi okozhatja nalad a szorongast, es azt probald meg megoldani. jobbulast kivanok.
2018. febr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pánik betegség. Szívdobogás érzés pajzsmirigy, cukor, ha remegsz elvonási tünet vagy vegetatív idegrendszer károsodás. Mellkas fájás sok mindentől. Szívritmuszavar, Bordaközi ideg, Hanyag tartás, Gerincből kilépő idegek gyulladása, vagy csigolya kopás...

Szedjél magnéziumot. Meg menj vissza orvoshoz ha nem múlik.

2018. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána a jóga-, zen- és Butyejko-légzésnek.
2018. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz szerintem is. Ha még nem csináltak szív ultrahangot, akkor azt feltétlenül csináltasd meg!
2018. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok!Vérnyomàsod rendben?Nekem elég ingadozó és inkàbb este magasabb.Tudom hogy nàlam a stressz is csinàlja mert mióta dolgozom azóta érzem ezeket többször.
2018. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, a vérnyomásom rendben van, a magasnak mondhatón is általában alul szokott lenni. Pulzusom az általában 80-90-100 között szokott lenni, de nyugalmi állapotban 67-75 között, viszont ilyen érdekesebben jobban "kalimpál".
2018. febr. 10. 05:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, ezt is jól megasszontam, 140/80 még sose volt, mindig ez alatt van.
2018. febr. 10. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!