Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kelhetek állandóan fel...

Miért kelhetek állandóan fel éjszaka?

Figyelt kérdés
Iskolába járok,16 éves vagyok és mostanság elég gyakran felkelek olyan 3-4 órakor es automatikusan elkezdek készülődni az iskolába. Mikor ránézek az órára csak akkor látom hogy még hajnal van. Ez mitől lehet? Valaki tapasztalt már ehhez hasonlót?

2018. jan. 11. 22:28
 1/1 anonim válasza:
Haha ismerős,ugyanez van velem is.De én időközben rájöttem hogy miért.Izgulok a suli miatt,nem tudok lenyugodni,ahogy te sem.Meg kell találni azt,hogy mi az ami miatt izgulsz és ami miatt nem birsz aludni.Mindennek van oka ahogy ennek is.Magadba keresd a választ,és ha megvan gondold át értékeld át,nyugodj le és aludj,az alvás kell,nem jó mindig porogni,este a szervezet megkívánja a megfelelo alvasi időt ami legalább 8ora,ha nem több,minőségi alvasban.Persze ha ez nem megy a teljesitmenyed rovására,és amúgy se zavar,akkor nincs ebbe baj,persze mindaddig ameddig nincs következménye.Ha már van,erősen el kell gondozni az okán.:)
2018. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!