Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel tudnám tisztítani a...

Mivel tudnám tisztítani a tetoválásom hogy ne érje víz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap csináltattam tetoválást (kb 10cm) mindta a tetoválós hogy a fóliát 1-2 óra mulva szedjem le es utánna töröljem le valamivel körülötte de ne érje víz. Ajánlotta a babapopsi törlőkendőt ehez de itthon nem találok boltba meg nem szeretnék elmenni mert a pulcsim dörzsölné. Mivel tudná ezt megoldani?

2018. febr. 13. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nekem nem szabadott levennem a fóliát, csak akkor amikor be kellett kennem, de utána vissza kellett fóliáznom. Amúgy fogsz egy vatta darabot amit ép hogy bevizezel, kicsit legyen nedves és áttörlöd vele. Semmi baja nem lesz.
2018. febr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mekkora az a tetoválás? Én bepanthennel kentem rendszeresen, pár óra múlva levettem a fóliát, semmi bajom nem lett ( a tetoválásnak sem).
2018. febr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a tetovalos hogy vegyem le nyugodtan mert jobb ha szellozik, a tetovalas kb 10cm egy irad es a betuk be vannak satirozva
2018. febr. 13. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs krémed akkor fertőtlenítővel, de a szesz is megteszi csak az csípni fog
2018. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SzilKa ***** válasza:

Alkoholtartalmú cuccot tilos rákenni! Így szeszt is!!! Kifakíthatja a színeket...


Minimális víz érheti, én pl azt szoktam javasolni hogy sima natúr antibakteriális szappanos vízzel öblítsék le, majd papírtörlővel szárítsák fel. Amúgy ha bevizezel egy papírtörlőt, az is jó megoldás. Csak áztatni tilos. Törlés után mehet rá vékonyan a Bepanthen, vagy az a krém, amit a tetkós javasolt.

2018. febr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!